12 Aralık 2020

Diyarbakır Okul Temizliği

Akademik Kurumlarda Diyarbakır Okul Temizliği

Diyarbakır okul temizliği, genellikle ilkokul, ortaokul ve lise çağındaki eğitim kurumlarında talep edilen bir hizmet olsa da firmamız bu hizmeti akademik konumdaki kurumlarda da vermektedir. Bu bağlamda Diyarbakır’da yer alan üniversite birimleri, dershaneler, özel eğitim kurumları, akademik kurs işletmeleri gibi birçok farklı nokta bu hizmeti talep etmektedir.

Yel Temizlik olarak bu hizmeti gerçekleştirirken, akademik koşulların gerektirdiği tam hijyenik sonucu sağlamaya özen gösteriyoruz. Çünkü bu tip kurumlarda yetişkin insanlar eğitim aldıkları için temizlik ve hijyen daha fazla önem arz etmektedir. Özellikle salgın hastalıklar ve bulaşıcı hastalıkların engellenebilmesi açısından da bu temizlik koruyucu bir yapı sağlamaktadır.

Şirketimiz Diyarbakır okul temizliği sırasında okullardaki her kullanım alanının kapsamlı şekilde temizlenmesini sağlamaktadır. Yani bu hizmet çerçevesinde okul kantininin temizlenmesinden okul bahçesinin temizlenmesine ve sınıflardan arşiv odalarına kadar her nokta bulunmaktadır. Bu sayede elde edilen tam kapsamlı hijyen, hem eğitim alan öğrenciler hem personeller hem de eğitmenler için sağlıklı yapının kurulması için en önemli adımı oluşturmaktadır.

Call Now ButtonHemen Tıkla Ara
WhatsApp chat