12 Aralık 2020

Diyarbakır Havuz Temizliği

Diyarbakır Havuz Temizliği Neden Önemlidir?

Çok yoğun miktarda su kütlesinin bir araya geldiği havuzlar, özellikle yaz mevsimlerinde birçok farklı kişinin aynı anda kullandığı eğlence ve spor alanlarıdır. Havuzlar içerisinde çoğu zaman insanlar fark etmeden vücutlarında bulunan mikroorganizmaları suya bırakarak, kirliliğe neden olmaktadır. Bu kapsamda havuz ortamından bulaşabilecek hastalıkları engellemek ve resmi olarak sağlıklı bir havuz kullanımı sağlayabilmek için şirketimiz Diyarbakır havuz temizliği hizmetleri vermektedir.

Diyarbakır havuz temizliği hizmetlerinde havuz suyunun temizlenmesi, havuz zeminin temizlenmesi, çevre temizliği yapılması ve ayrıntılı temizlikler gerçekleştirilmesi gibi noktalar bulunur. Örneğin Yel Temizlik olarak, bu hizmet çerçevesinde havuz bölgesinde bulunan lavabolar, teras ve bahçe gibi alanlarda da temizlik sağlayabiliyoruz. Ayrıca bu hizmet kent içerisinde yer alan açık veya kapalı tüm havuzlarda gerçekleştirilebilir.

Firmamızın sağladığı bu hizmet özellikle havuz suyunda tam sağlık elde edilmesi için önemli olmakla birlikte aslında periyodik olarak da kurallara bağlı şekilde düzenli olarak alınmalıdır. Çünkü yasal çerçevede her havuzun belirli dönemlerde temizlenmesi, ölçümlerinin yapılması ve temiz tutulması gerekmektedir.

 

Call Now ButtonHemen Tıkla Ara
WhatsApp chat