12 Aralık 2020

Diyarbakır AVM Temizliği

Diyarbakır AVM Temizliği Hastalıkların Önüne Geçebilir

2020 yılı dahilinde, Türkiye’nin birçok kentinde koronavirüs salgını ile mücadele edildiği gibi Diyarbakır ilinde de bu mücadele çok güçlü bir şekilde sürdürülmektedir. Bu noktada normalleşme süreci sonrasında tekrar halkın kullanımına açılan alışveriş merkezlerinde, hastalıkların önüne geçebilmek açısından sürekli ve düzenli şekilde detaylı temizlikler sağlanmaktadır.

Önemli bir ihtiyaç ve gereklilik oluşturan Diyarbakır AVM temizliği işlemleri, firmamız tarafından da birçok alışveriş merkezinde düzenli şekilde sağlanmaktadır. Alışveriş merkezleri bu hizmeti talep ederek, halkın toplu kullanım gerçekleştirdiği alanlarda hastalık etmenlerini uzaklaştırmayı ve koruma elde etmeyi düşünmektedir. Çünkü ancak bu şekilde bir yaklaşım salgın hastalıkların önüne geçmeye yardımcı olabilir.

Temel olarak alışveriş merkezleri sadece halkın toplu kullanım gerçekleştirdiği alanlar değil aynı zamanda da yüzlerce personelin her gün bir arada bulunduğu bir çalışma ortamıdır. Bu nedenle Yel Temizlik olarak gerçekleştirdiğimiz Diyarbakır AVM temizlik hizmetlerinde kurum personellerinin sağlığını korumak açısından da hassasiyet gösterilmektedir. Bu bağlamda mağazalar, lavabolar, bahçe, teras ve AVM koridorları gibi her noktada tam hijyen sağlayacak ve antibakteriyel bir temizlik sağlanır.

Call Now ButtonHemen Tıkla Ara
WhatsApp chat